Statek U svatého Jána

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Kunvald v Čechách č. p. 137, Kunvald 56181

Perfektní
dle 12 recenzí

95%

Pavlína Václavů
rodina s malými dětmi, 1.9.2018

Statek U svatého Jána naleznete v Kunvaldu, v malebném kraji pod svahem Orlických hor, 6 kilometrů od hranic s Polskem. Příjemný rodinný penzion nabízí svým hostům pohodlné a romantické ubytování v 9 stylově zařízených dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích, z nichž jsou 4 vybaveny vlastní kuchyňkou. Děti jistě potěší nejen vybavené dětské hřiště, ale také pohled na hospodářská zvířata. Příjemné posezení nabízí pěkná zahrada s krytým posezením i sklípek s barem. K dispozici je i tenisový kurt. Řidiči jistě uvítají možnost parkování zdarma přímo u objektu.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Statek U svatého Jána On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový pokoj
Čtyřlůžkový pokoj
Pětilůžkový pokoj
Osmilůžkový pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Statek U svatého Jána Pokoje

Statek U svatého Jána nabízí pohodlné a romantické ubytování v 9 útulně zařízených pokojích. Pět pokojů je standardně vybaveno sociálním zařízením se sprchovým koutem. Kromě těchto pokojů je k dispozici ubytování ve 4 pokojích se sociálním zařízením na patře. Tři čtyřlůžkové a jeden pětilůžkový pokoj jsou vybaveny vlastním kuchyňským koutem. Všechny pokoje disponují bezplatným bezdrátovým internetovým připojením. Na pokoj lze zapůjčit dětskou postýlku. Za příplatek se můžete projet na koni.

Statek U svatého Jána Gastronomie

Každé ráno se na Statku U svatého Jána podávají chutné snídaně. Čtyři pokoje disponují vlastním kuchyňským koutem. Penzion má ve svém vybavení kompletně zařízenou společnou kuchyňku, ve které si mohou hosté pohodlně připravit stravování. V letních měsících probíhá každou středu grilování kuřat na ohni. Obchod s potravinami je od penzionu vzdálen 200 metrů. Navštívit můžete i blízkou Restauraci u Lípy. 

Statek U svatého Jána Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Statek U svatého Jána Dostupnost

Autobusová zastávka Kunvald - Komenského pomník je od Statku U svatého Jána vzdálena cca 360 metrů. U penzionu lze zdarma zaparkovat.

Statek U svatého Jána Okolí

Malebná podhorská obec Kunvald sídlí v klidné oblasti v obklopení krásné přírody Orlických hor. Obec se může pochlubit nejen krásným přírodním okolím, ale také bohatou historií. U pramene zvaného Hladová voda stojí malá kaplička. Milovníci zimních sportů jistě ocení 12 kilometrů vzdálený Lyžařský areál Říčky v Orlických horách.

Statek U svatého Jána

Kunvald v Čechách č. p. 137, Kunvald
Zobrazit celou mapu